top of page
0CD3ED0E-6B3C-4F5F-98F2-8B46055F0D10_edited.jpg

​ŠKOLA SEBALÁSKY

Zamiluj sa do seba a do života

 ♡

Milovaná. Tento fascinujúci a sebaspoznávací program je pre teba ak hľadáš cestu späť k láske, k samej sebe, k harmonickému slobodnému životu a ak hladáš sprievodcu tvojim procesom znovuzrodenia a premeny. Je to krásna cesta, na ktorej sa zamiluješ sama do seba, do života a vytvoríš si svoju vlastnú dokonalú realitu.

Každá z nás si zalsúži cítiť sa krásne, vo svojom tele, vo svojom živote a svojej realite. Každá z nás je darom pre tento svet, každá z nás je niečim výnimočná a iná. Táto jedinečnosť je našou podstatou, a je našim poslaním zdielať tento jedinečný dar s našim okolým a s celým svetom. Je čas objaviť v sebe tento dar, prebudiť náš skutočný potenciál a žiť naplnený život, v súľade s plánom našej duše. Žiť v ľahkosti, radosti a hojnosti.  

Je to štúdium, sebaspoznávania, vedomia a lásky. Spolu v tebe krok za krokom objavíme všetko to čo naozaj si a necháme ísť to čo nie si a čo ti nepatrí a obmedzuje ťa v naplnený tvojho skutočného potenciálu. 

Spolu 3 mesiace ťa budem sprevádzať denno denne, učiť ťa používať rôzne nástroje na navyšovanie tojej frekvencie a životnej sily. Postupne sa začneš prebúdzať do sebalásky, a objavíš dokonalosť prítomného okamihu a hlavne svoju vlastnú. Po dokončení prvej plnohodnotnej časti programu, budeš bez mojej pomoci vedieť ako žiť vo vyšších vibráciách. Preto ďalšie 3 mesiace  tam budem pre teba ako podpora na tvojej ceste životom. Spolu budeme kráčať 6 mesiacov. Môžeme aj viac ak to tak budeš cítiť. 

 

Uvedomila som si, že spraviť zmeny v živote sama a bez podpori je náročné, zdĺhavé a niekedy aj nemožné. Aby som sa každej z vás, ktorá si toto štúdium vyberie mohla naplno venovať a dať jej veľmi individuálny a na mieru vytvorený štúdijný program, rozhodla som sa, že budem touto cestou premeny sprevádzať len 3 vyvolené žienky 💜

Ak cítiš, že si na niečo takéto pripravená, rada by som o tebe vedela viac. Prosím vyplň dotazník nižšie, aby sme sa vedeli energeticky navibrovať, spojiť a zosúladiť dáme si jeden telefonát napojenia, ešte predtým ako sa sa rozhodneš stať sa mojou študentkou.

Najbližší dlhý program začína v Januáry

Možnosť prihlásenia sa do kratšieho programu od Septembra 

​Možnosť prihásiť sa na Portál Sebalásky


Nezáväzne sa môžeš prihlásiť, vyplnením dotazníka nižšie

srcd pozadiee.jpg

PRIHLÁS SA DO ŠKOLY SEBALÁSKY

Si pripravená niečo v živote zmeniť?
Si pripravená na sebe pracovať a skúšať nové veci?
Si pripravená odhodiť všetky masky, prejaviť pocity a navýšiť svoje vedomie?
Si pripravená rozžiariť svoj vlastný život a život druhých?
Si pripravená investovať svoju energiu do tohto štúdia?

Tvoja prihláška bola úspešne prijatá! Ozvem sa ti hneď ako ju spracujem :-)

bottom of page